آنالیز در گوگل وبمستر

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آنالیز در گوگل وبمستر

Google Webmaster Tools یکی از سرویس های قدرتمند گوگل می باشد که به شما در نظارت و بهبود عملکرد سایت و کسب رتبه های برتر در موتورهای جستجو کمک میکند .با استفاده از این ابزار می توانید وب سایت خود را مدیریت و بهینه نمایید . برای استفاده از گوگل وبمستر باید یک اکانت جی میل داشته باشید . گوگل اطلاعات و داده های وب سایت ها را در یک مدت طولانی جمع آوری میکند و با استفاده از این دیتاها و اطلاعات صفحات سایت را ایندکس کرده و در نتایج جستجو ها به کاربران نمایش میدهد . با استفاده از این ابزار شما میتوانید موقعیت وب سایت خود را در نتایج جستجوهای گوگل مدیریت نمایید .این ابزار به شما کمک میکند تا درک خوبی از نحوه ی نظارت گوگل از سایت داشته باشید .


با استفاده از گوگل وب مستر می توانید عملکرد سایت خود را در نتایج جستجو ها مشاهده نمایید و از دسترسی ربات گوگل به مطالب سایت خود اطمینان حاصل نمایید و با ثبت اطلاعات و داده های جدید در سایت خزنده های گوگل را به سایت خود هدایت نمایید و با آنالیز محتوی سایت خود متوجه شوید که چه محتوایی از سایت شما برای موتورهای جستجو محبوبیت دارد .

با آنالیز و تحلیل سایت متوجه خواهید شد که چه محتوایی از سایت به عنوان بد افزار و اسپم توسط گوگل شناسایی می شود و سریعا اقدام به حذف آن نمایید .برای اینکه سایت شما در نتایج جستجو ها دیده شود باید به دنیال کلماتی باشید که با جستجوی آن سایت شما در صفحه اول گوگل قرار بگیرد و با تحلیل و بررسی متوجه خواهید شد که کدام کلمه بازدید کننده بیشتری دارد و با به کارگیری آن در سایت خود کاربران بیشتری را جذب سایت خود نمایید . با استفاده از گوگل وب مستر شما می توانید مشاهده کنید که چه سایت هایی به سایت شما لینک شده است و آgoogle webmaster toolsیا اطلاعات و محتوی سایت شما در نتایج جستجوها نمایش داده می شود ؟ و اینکه نسخه موبایل سایت شما بهینه می باشد . تمامی افرادی که دارای سایت می باشند چه شرکتی ، چه شخصی و حرفه ای یا مبتدی همگی با این ابزار می توانند سایت خود را مدیریت کنند . می توانید اصول کار با این ابزار را فراگرفته و از نتایج و گزارشاتی که توسط این ابزار از سایت شما ارائه می شود به مدیریت سایت خود بپردازید .

متخصصان سایت ما با استفاده از این ابزار سلامت سایت شما را تایید کرده و ارورهای سرور ، مشکلات بارگزاری سایت ، مسائل امنیتی ، هک و تروجان و .. را بررسی کرده و تمامی مشکلات را بر طرف خواهند کرد .با گوگل وب مستر مشکلات نشانه گذاری ها و خطای ساختار داده ها رفع شده و صحت سایت شما تایید خواهد شد . گوگل با ارائه ی ابزار مدیریتی خود یعنی گوگل وبمستر تولز به مدیران سایت در زمینه ی تحلیل و بررسی عملکرد سایت کمک بسیاری کرده است. به این ترتیب مدیریت محتوای سایت دیگر تنها به آپلود مطالب و به روز رسانی آن محدود نمی شود بلکه برای داشتن سایتی فعال و پربازدید نیاز به تحلیل و بررسی محتوای آن است. گوگل وبمستر تولز با ارائه ی گزارش هایی در زمینه های مختلف محتوایی ، از قبیل وضعیت توضیحات متای صفحات ، تگ ها ، چگالی کلمات کلیدی و شرایط لینک های ورودی و خروجی سایت بسیار مفید واقع شده است.

برای نگه داشتن بازدید کننده در سایت و در نهایت تبدیل آن به کاربر دائمی بخش های جذاب تر سایت را در معرض دید قرار دهید و دسترسی قسمت هایی که مورد نظر کاربر است را نسبت به سایر موارد آسان تر کنید. و همچنین دقت داشته باشید که تمامی لینک ها به صفحه ی بدون خطا منتهی شوند. در غیر این صورت کاربر برای دسترسی به مطالب مورد نظر خود به سایت دیگری رجوع خواهد کرد. .